Piosenki:

One Direction


One Direction to Brytyjsko-Irlandzki boy band, w którego skład wchodzą: Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles oraz Louis Tomlinson. Zajęli trzecie miejsce w siódmej edycji brytyjskiego show The X Factor. Zespół podpisał kontrakt z Syco Music. Ich debiutancki singiel “What Makes You Beautiful” został wydany 11tego września 2011. Znalazł się na szczycie listy UK Singles Chart. Ich następny singiel, “Gotta Be You”, wydano 13tego Listopada 2011, a 21ego wyszedł ich debiutancki album “Up All Night!

The X Factor

W 2010, Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles i Louis Tomlinson przyszli na kastingi do The X Factor jako solowi artyści. Wszyscy się dostali i znaleźli się w kategorii “chłopaki”. Po pewnym czasie, z inicjatywy gościnnego oceniającego – Nicole Scherzinger, rozstali połączeni w zespół i przeszli do kategorii “grupy”. Po eliminacji F.Y.D., Diva Fever i Belle Amie, po czwartym tygodniu byli jedynymi podopiecznymi Simona Cowell’a, którzy nadal biorą udział w konkursie. One Direction zajęli trzecie miejsce, zaraz po Rebecce Ferguson i zwycięzcy – Matt Cardle.

2011- Do tego pory : Up All Night

Zgodnie z zasadami konkursu The X Factor – za zajęcie trzeciego miejsca zespół podpisał kontrakt wart £2 Miliony z Syco Music.

One Direction i dziewięć innych uczestników wyjechali w trasę X Factor Live Tour, która trwała od lutego, do kwietnia 2011. Koncerty odbywały się w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

4. Kwietnia 2011, zespół wystąpił w The Alan Titchmarsh Show, a Zayn ogłosił, że ich debiutancki singiel ma tytuł “What Makes You Beautiful” i zostanie wydany w czerwcu, jednak premiera została przesunięta na sierpień, za względu na pokrycie się dat z początkiem ósmej edycji The X Factor. Data została zmieniona jeszcze raz – tym razem na wrzesień. W tym czasie 1D ogłosili, że zostali nowymi ambasadorami Pokémon. 29. Lipca 2011 zagościli u Alan Carr: Chatty Man.

Współtworzyli swój album z Savan Kotecha oraz wydali debiutancki singiel “What Makes You Beautiful” 11tego Września 2011. Piosenka została napisana przez Carl Falk, Savan Kotecha i Rami Yacoub. Została puszczona po raz pierwszy puszczona w BBC Radio 1 i pobiła rekord przedwczesnej sprzedaży Sony Music. W pierwszym tygodniu od debiutu, singiel podbił listę UK Singles Chart i sprzedał się w 153,965 kopiach – najwyższy wynik roku.

Kolejnym singlem została piosenka “Gotta Be You”, wydana 13tego Listopada 2011. Zostałą napisana prze Steve’a Maca i Augusta Rigo. Zaraz po niej wydano 21ego Listopada album “Up All Night”. Znajdziemy na nim piosenki autorstwa między innymi Kelly Clarkson czy Eda Sheerana.Zespół zaśpiewał piosenkę po raz pierwszy “Red or Black?” 10tego Września. 26tego Września ogłoszone daty koncertów trasy koncertowej po Wielkiej Brytanii, która będzie trwać od grudnia 2011 do stycznia 2012. Fani zbombardowali Ticket Master, w związku z czym bilety zostały wyprzedane w kilka minut.9tego Listopada zespół ogłosił też, że wybierze się w trasę po Stanach Zjednoczonych z Big Time Rush. Zacznie się ona w Lutym, a skończy w następnym miesiącu.

Książki

Pierwsza, licencjonowana książka zespołu, One Direction: Forever Young (Our Official X Factor Story), została wydana 17tego Lutego 2011, przez HarperCollins. Zawiera przywatne odczucia, niepublikowane dotychczas zdjęcia i materiały z kulis The X Factor i X Factor Live Tour, dotyczące każdego z członków zespołu. Książka osiągnęła pierwsze miejsce na liście Sunday Times Bestseller.One Direction: The Official Annual 2012, została opublikowana 1szego Września 2011. Zawiera ekskluzywne wywiady, newsy i informacje oraz niepublikowane zdjęcia zespołu. 15tego Września 2011, ukazała się kolejna książka – Dare to Dream: Life as One Direction. Tak jak poprzednie wydania, zawiera ekskluzywne zdjęcia zespołu oraz prywatne momenty. Dare to Dream również pojawiła się na szczycie listy Sunday Times Non Fiction Hardback Bestseller.

Reklamy

One Direction stali się ambasadorami Pokémon Black and White w Kwietniu 2011. Wystąpili w serii telewizyjnych reklam, dali kilka specjalnych występów i spotykali się z fanami.

Wydali również limitowaną edycję telefonów Nokia C2-02 i Nokia C3-00. Wersja ta zwierała dodatki z One Direction, takie jak tapety, dzwonki, filmiki.

3 komentarze:

 1. *-* TAKIEGO BLOGA SZUKAŁAM OD DAWNA *-*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszymy się bardzo i dziękujemy ze jesteś z nami :) <3

   Usuń
 2. One Direction 08/22/2014 Houston Live start 7:00 pm http://streamvid.tv/TewYmpas

  OdpowiedzUsuń

Kochani będzie nam bardzo miło jak pozostawicie po sobie mały ślad komentując lub obserwując naszego bloga . Wszystkim z góry bardzo dziękujemy :) :* Kochamy was Siostry i bracia :*

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...