Piosenki:

sobota, 28 marca 2015

Po pięciu niesamowitych latach Zayn Malik zdecydował się opuścić One Direction.

Po pięciu niesamowitych latach Zayn Malik zdecydował się opuścić One Direction. Niall, Harry, Liam i Louis będą w czwórkę, razem dokończą rozpoczętą trasę i nagrają swój piąty album, który ukaże się w tym roku.
Zayn mówi:
"Moje życie w 1D było lepsze niż mógłbym to sobie wyobrazić. Ale po pięciu latach czuję, że to jest właściwy czas abym opuścił zespół. Chciałbym przeprosić fanów, których zawiodłem, ale muszę być wierny mojemu sercu. Opuszczam zespół ponieważ chcę być normalnym 22 latkiem, który jest w stanie zrelaksować się i mieć trochę czasu prywatnego. Wiem, że mam czwórkę przyjaciół na życie, Louisa, Liama, Harry'ego i Nialla. Wiem, że będą kontynuowali bycie najlepszym zespołem na świecie."
1D mówią:
"Jesteśmy bardzo zasmuceni, że Zayn odchodzi, ale zupełnie szanujemy jego decyzje i wysyłamy mu naszą całą miłość na przyszłość. Ostatnie pięć lat było niesamowite, wiele razem przeszliśmy, zawsze będziemy przyjaciółmi. Czworo z nas będzie to kontynuowało. Nie możemy się doczekać aby nagrać nowy album i zobaczyć naszych fanów w następnej światowej trasie."
Simon mówi:
"Chciałbym podziękować Zaynowi za wszystko co zrobił dla 1D. Od czasu gdy go spotkałem w 2010 roku bardzo go polubiłem i jestem z niego bardzo dumny. Widziałem jak dojrzewa w pewności siebie i bardzo przykro mi, że odchodzi. Fani 1D mogą być pewni, że pozostała czwórka jest niezwykle podekscytowana przyszłością zespołu"

After five incredible years Zayn Malik has decided to leave OneDirection. Niall, Harry, Liam and Louis will continue as...
Posted by One Direction on 25 marca 2015

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kochani będzie nam bardzo miło jak pozostawicie po sobie mały ślad komentując lub obserwując naszego bloga . Wszystkim z góry bardzo dziękujemy :) :* Kochamy was Siostry i bracia :*

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...