Piosenki:

niedziela, 29 marca 2015

Media podburzają kolejną aferę.

Pojawił się artykuł, w którym szwedzka modelka opowiada jak poznała Zayna w Tajlandii, w klubie. Powiedziała, że ochroniarz zaprosił ją do strefy VIP w klubie, w którym byli Liam i Louis. Twierdzi, że w hotelu zobaczyła Zayna po raz pierwszy i nie miała pojęcia kim jest.
Dziewczyna opowiada jak wszyscy razem pili, a potem spędzała z nimi czas na basenie hotelowym, twierdzi, że Zayn powiedział jej, że ma ładną pupę i zaproponował wspólny prysznic. Następnie mówi, że zaczęli się całować i poszli do łóżka. Później wrócili na śniadanie, mówi, że ją obejmował, opowiedział o "sekretnym" tatuażu, który ma każdy prócz Nialla na kostce. Na końcu dodaje, że Zayn ani razu nie wspomniał, że ma narzeczoną.
Po dwóch dniach Zayn widziany był już z Lauren, a Martina (powyżej wspomniana dziewczyna) czuła się zazdrosna, bo przecież "była z nim pierwsza"
Wstawiła z Zaynem zdjęcie, fani je znaleźli, zapytała ochroniarza co ma im odpowiedzieć gdy zaczęli zadawać pytania i czy ma milczeć, on odpowiedział, że tak będzie najlepiej.
http://www.thesun.co.uk/…/One-Direction-fans-send-Zayns-gir…

  

 

 

1 komentarz:

Kochani będzie nam bardzo miło jak pozostawicie po sobie mały ślad komentując lub obserwując naszego bloga . Wszystkim z góry bardzo dziękujemy :) :* Kochamy was Siostry i bracia :*

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...