Piosenki:

sobota, 28 marca 2015

Liam na Twitterze:

"W świetle ostatnich wydarzeń - uważam, że to bardzo ważne do powiedzenia.
Od pięciu lat byłem zaangażowany w coś niesamowitego - żaden z nas tego naprawdę nie rozumie. Coś co może znaczyć dla kogoś wszystko i sprawiać, że nasi fani będą się uśmiechali nawet w najgorszych momentach.
Dla wielu jesteśmy tylko bandą durnych dzieciaków w zespole, ale dla ludzi, którzy są w to zaangażowani znaczy to o wiele więcej.
Ostatni tydzień był najgorszym okresem, możliwie najgorszym, przez który jesteśmy głęboko zasmuceni. Przykro, że przez ten czas nie będziemy zdobić sceny jako piątka braci czy wygłupiać się razem w tourbusie, hotelu - razem, tak jak przez te wszystkie lata. Jestem jednak pewny, że wszyscy pozostaniemy bliskimi przyjaciółmi. Wydaję mi się, że próbuje powiedzieć 'daleko jeszcze do końca'. Kiedy pierwszy raz odnieśliśmy sukces, zgodziliśmy się co do jednego, że One Direction stanie się popularniejsze niżeli każdy z nas osobno. Dlatego uważam, że można być rozczarowanym i zasmuconym, ale proszę każdego kto jest fanem zachowajcie w nas wiare. Jestem pewny, że nadejdzie jeszcze wiele rzeczy."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kochani będzie nam bardzo miło jak pozostawicie po sobie mały ślad komentując lub obserwując naszego bloga . Wszystkim z góry bardzo dziękujemy :) :* Kochamy was Siostry i bracia :*

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...