Piosenki:

wtorek, 18 listopada 2014

Wywiad z Niallem i Harrym dla Q-music:

Niall w wywiadzie opowiada o płycie 'Four'. Według niego jest inna od poprzednich albumów, ale jednak nie tak bardzo różni się brzmieniem.

Piosenki zostały napisane po części w taki sposób, by mogły być grane na koncertach. Niektóre z nich są proste, tylko gitara, inne bardziej rozbudowane.

Niall woli bardziej rockowe brzmienie, tj. w 'Where The Broken Hearts Go'. Harry jest wielkim fanem piosenki 'Night Changes'.

Harry uważa się za szczęściarza, że dostał taką szansę i ma takich fanów. To dzięki nim są teraz kim są. Żaden z nich by tego nie zmienił. Horan przyznał mu racje. Dodał też, że musieli dorosnąć szybciej niż tego by chcieli.

Dziennikarz zapytał chłopców co wiedzą o belgijskiej piłce nożnej. Niall zaczął wymieniać tamtejszych piłkarzy. Chłopcy są fanami belgijskiej drużyny. Niall był zawiedziony ich grą podczas mistrzostw. Stwierdził też, że Irlandia następnym razem będzie próbowała pokonać Belgię/Red Devils.

Jedna z fanek nie może przyjść na koncert, jej tata zabrania jej ponieważ musi się uczyć. Dziennikarz udaje jej ojca, a Haz i Niall przekonują go, by puścił córkę na show.

Harry uważa, że Rebecca powinna uciec z domu.

Chłopcy nie wiedzą co będą robić za 10 lat. Niall mówi, że może nawet będzie miał brodę i dzieci.

Za trzy lata chłopcy może nagrają jedną z kolejnych płyt, będą w trasie. Zależy czy fani będą tego chcieli, bo oni pragną.

Harry uważa Belgię za bardzo fajny kraj. Wszyscy jeżdżą rowerami i wydają się być zadowoleni.

https://www.youtube.com/watch?v=9-Z9Rr9XRGw&feature=youtu.be&app=desktop&hd=1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kochani będzie nam bardzo miło jak pozostawicie po sobie mały ślad komentując lub obserwując naszego bloga . Wszystkim z góry bardzo dziękujemy :) :* Kochamy was Siostry i bracia :*

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...