Piosenki:

wtorek, 18 listopada 2014

Wywiad z Liamem u Fitzy'ego i Wippa:

Payne w wywiadzie opowiada o tym jak bardzo lubi Australię. To jedno z jego ulubionych miejsc, które 1D odwiedziło. Mają tam świetne plaże do surfowania. Liam uwielbia to robić, ale czasami trudno jest się skupić, gdy patrzy na ciebie tyle ludzi.

Dziennikarze zapytali Liama czy oprócz ukrywania się w śmietnikach, fani zrobili coś równie szalonego. Chłopak opowiada, że ktoś ukradł mu bokserki z balkonu.

Liam zaprzecza plotkom, które powstały wokół piosenki 'Illusion'. Piosenka jest o Sophii i sporo osób myśli, że napisał ją Niall. Irlandyk nie jest autorem tekstu, tylko Julian, który współpracuje z One Direction.

Liam i Julian rozmawiali w studio o swoim doświadczeniu w związkach, o dziewczynach, gdy Payne wrócił do studio, piosenka była już gotowa.

Payne o ślubie Zayna:

"Nie wiem. Zayn jest najgorzej zorganizowaną osobą. Wszystko robi na ostatnią chwile, nie wyobrażam sobie, że miałby wielkie wesele. Myślę raczej, że będzie małe. Chodzi o to, że Zayn jest raczej nieśmiałym, powściągliwym facetem, tego dnia będzie tak jak chce jego ukochana. Sprawi, by była szczęśliwa. To nie jest twój ślub, tylko jej."

Chłopak opowiada też o planach na święta, nie wie jeszcze dokładnie jak to będzie wyglądało, ale chciałby by spadł śnieg.

Oprócz tego opowiada o nowej trasie, usłyszymy nowe piosenki, scena będzie trochę inna.

https://soundcloud.com/fitzy-and-wippa/liam-from-one-direction-new

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kochani będzie nam bardzo miło jak pozostawicie po sobie mały ślad komentując lub obserwując naszego bloga . Wszystkim z góry bardzo dziękujemy :) :* Kochamy was Siostry i bracia :*

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...