Piosenki:

wtorek, 4 listopada 2014

Wywiad z Harrym i Liamem dla Free Radio:

Harry opowiada, że album 'Four' pokazuje jaki progres wykonali od poprzedniej płyty. Zrobili dużo więcej, nagrywali podczas trasy, komponowali. Dla Liama 'Four' jest bardziej osobiste, wylewają w piosenkach swoje myśli i uczucia, opisują sytuacje, w których się znajdowali.

Liamowi podoba się współpraca podczas pisania piosenek. Aura, która otacza całe przedsięwzięcie. Chłopcy czasami się kłócą podczas całego procesu. Z Louisem dołączyli się do całej sprzeczki, a kłócili się... o jedno słowo. Według Harry'ego lepiej być szczerym i pogadać niż zgadzać się na wszystko, by potem być nieszczęśliwym.

Liam będąc w Wolverhampton odwiedza szkołę, do której uczęszczał. Został poproszony o przeprowadzenie apelu, ale za bardzo go to denerwuje. Chciałby opowiedzieć uczniom o swojej przygodzie, że czasami ludzie w ciebie nie wierzą i gdyby nie rodzice, nie miał by tego co ma teraz.

Liam odwiedzając szkołę gra z dzieciakami w tenisa, używając swoich starych rakiet itp.

Harry radzi uczestnikom X Factor, by osiągnąć sukces muszą pracować ciężko, ale też nie za bardzo.

Chłopcy będąc w X Factor, przechodząc do kolejnych odcinków, uważali, że mieli głównie dużo szczęścia. Podczas show spali w jednym, małym pokoju dzięki czemu lepiej się poznali.

Ulubioną częścią trasy Liama jest występowanie na scenie.

https://www.youtube.com/watch?v=qTk71o3IrHc&feature=youtu.be&hd=1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kochani będzie nam bardzo miło jak pozostawicie po sobie mały ślad komentując lub obserwując naszego bloga . Wszystkim z góry bardzo dziękujemy :) :* Kochamy was Siostry i bracia :*

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...