Piosenki:

wtorek, 18 listopada 2014

Wczoraj kilka przypadkowych fanek otrzymało wejściówki:

Wczoraj kilka przypadkowych fanek otrzymało wejściówki, powiedziano im, że zobaczą zwiastun filmu "One Direction On The Road Again and Unseen". Zabrano ich do specjalnego miejsca, powiedziano, że nagrać chcą też ich reakcje i puszczony został filmik na którym był Liam i Harry, siedzieli na kanapie, rozmawiali o trasie, Orlando i o zwiastunie, który zobaczą fanki. Nagle oboje weszli do pomieszczenia. To była niespodzianka, aby fanki mogły spotkać chłopców. A rzekomy zwiastun "filmu" był tylko przykrywką.

H i Li: https://pbs.twimg.com/media/B2vqmsxIYAAbQQY.jpg

https://twitter.com/woodstockstyIes/status/534570988529541120

Zdjęcie: Wczoraj kilka przypadkowych fanek otrzymało wejściówki, powiedziano im, że zobaczą zwiastun filmu "One Direction On The Road Again and Unseen". Zabrano ich do specjalnego miejsca, powiedziano, że nagrać chcą też ich reakcje i puszczony został filmik  na którym był Liam i Harry, siedzieli na kanapie, rozmawiali o trasie, Orlando i o zwiastunie, który zobaczą fanki. Nagle oboje weszli do pomieszczenia. To była niespodzianka, aby fanki mogły spotkać chłopców. A rzekomy zwiastun "filmu" był tylko przykrywką. 

H i Li: https://pbs.twimg.com/media/B2vqmsxIYAAbQQY.jpg

https://twitter.com/woodstockstyIes/status/534570988529541120

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kochani będzie nam bardzo miło jak pozostawicie po sobie mały ślad komentując lub obserwując naszego bloga . Wszystkim z góry bardzo dziękujemy :) :* Kochamy was Siostry i bracia :*

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...