Piosenki:

wtorek, 4 listopada 2014

Kilka dni temu portal Sugarscape opublikował artykuł, w którym mówi :

Kilka dni temu portal Sugarscape opublikował artykuł, w którym mówi : „ W Internecie jest wiele zdjęć, które przedstawiają gołych członków One Direction, niestety 99 % z nich to photoshop. Wie o tym każdy, kto jest w fandomie ponad tydzień, niestety Daily Star o tym nie wie.” Daily Star opublikował na pierwszej stronie nagie zdjęcie Harry’ego, które okazało się photoshopem. (Było to 5 miesięcy temu) Podobno Harry oskarżył gazetę na £100,000 odszkodowania. Gazeta szybko zorientowała się o popełnionym błędzie i zmieniła stary nagłówek na nowy, który stawia sprawę w całkowicie innym świetle. W związku z tym gazeta 25 października opublikowała formalne przeprosiny na pierwszej stronie: „ Napisaliśmy, że Harry Styles udostępnił swoje nagie zdjęcie w Internecie, a my je opublikowaliśmy. Tak naprawdę były one sfałszowane i był to photoshop. Nie zostały one opublikowane przed Harry’ego i nie przedstawiały jego osoby. Przepraszamy Harry’ego za zażenowanie spowodowane naszym artykułem”

http://www.pressgazette.co.uk/daily-star-sued-£100k-over-first-edition-harry-styles-x-rated-sex-pic-shame-error

Zdjęcie: Kilka dni temu portal Sugarscape opublikował artykuł, w którym mówi : „ W Internecie jest wiele zdjęć, które przedstawiają gołych członków One Direction, niestety 99 % z nich to photoshop. Wie o tym każdy, kto jest w fandomie ponad tydzień, niestety Daily Star o tym nie wie.” Daily Star opublikował na pierwszej stronie nagie zdjęcie Harry’ego, które okazało się photoshopem. (Było to 5 miesięcy temu) Podobno Harry oskarżył gazetę na £100,000 odszkodowania. Gazeta szybko zorientowała się o popełnionym błędzie i zmieniła stary nagłówek na nowy, który stawia sprawę w całkowicie innym świetle. W związku z tym gazeta  25 października opublikowała formalne przeprosiny na pierwszej stronie: „ Napisaliśmy, że Harry Styles udostępnił  swoje nagie zdjęcie w Internecie, a my je opublikowaliśmy. Tak naprawdę były one sfałszowane i był to photoshop. Nie zostały one opublikowane przed Harry’ego i nie przedstawiały jego osoby. Przepraszamy Harry’ego za zażenowanie spowodowane naszym artykułem”

http://www.pressgazette.co.uk/daily-star-sued-%C2%A3100k-over-first-edition-harry-styles-x-rated-sex-pic-shame-error

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kochani będzie nam bardzo miło jak pozostawicie po sobie mały ślad komentując lub obserwując naszego bloga . Wszystkim z góry bardzo dziękujemy :) :* Kochamy was Siostry i bracia :*

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...