Piosenki:

piątek, 21 listopada 2014

1D w wywiadzie dla Jimmy'ego Kimmela.

Jimmy zapytał czy chłopcy mają wrażenie, że fani One Direction kochają ich tak bardzo, że chcieliby ich zabić. Liam odpowiedział, że nie.

Liam opowiada, że dostali kiedyś od fanki muffinki z ich podobiznami. Śmieszne były ich duże oczy. Niall przypomniał chłopcom, że dostali kiedyś w prezencie od fanów żywego kraba.

Harry opowiada o spotkaniach z matkami fanek, gdy te stoją obok, a ich mamy opowiadają jak jej córka bardzo ich kocha.

Chłopcy opowiadają o odwiedzinach w domu Johnny'ego Deppa. Liamowi podobał się jego dom, który wygląda jak wielkie studio nagraniowe.

Kolejny raz 1D opowiada o spotkaniu z parą królewską. Tłumaczą jak musieli się zachować. Harry powiedział, że są bardzo mili.

Liam opowiada o nagrywaniu piosenek w trasie. Robili w hotelach studio, na scenie też próbowali tworzyć.

Według chłopców to Liam najczęściej zapomina słów piosenek podczas występów. Payne tłumaczy się, że czasami widzi jakiś banner, który trzyma fanka i zaczyna śpiewać te słowa.

Jimmy zapytał, który z nich jest taką osobą, że mogłaby zniknąć na kilka dni i nie kontaktować się z resztą. Publiczność zaczęła wołać 'Zayn', a chłopcy wybuchnęli śmiechem.

Kimmel zapytał Zayna czy jest zaręczony, Malik przytaknął, a publiczność zaczęła wiwatować. Dziennikarz zapytał się chłopców czy to dobry pomysł, wszyscy odpowiedzieli, że tak, na co Jimmy zażartował, że to nie jest dobry pomysł.

Czy dziewczyna mogłaby ich skłócić? Harry zaczął się śmiać, że Niall napisał piosenkę o dziewczynie Liama. Horan tłumaczy, że to tylko żart i nie napisał żadnego tekstu o Sophii.

Chłopcy opowiadają o nadchodzącej trasie, która promować będzie najnowszy album 'Four'.

Liam opowiada jak bardzo denerwuje się, gdy spotyka gwiazdy (np. J.Deppa). Louis dodaje, że praktycznie nikogo nie znają i tylko pokazują sobie 'zobacz to on'. Niall śmieje się, że rok temu na VMA gwiazdy siedziały z szampanami, a oni jedli hot-dogi. Stwierdził wtedy, że są najgorszymi celebrytami na tej planecie.

Jimmy zrobił sobie selfie z chłopcami. Stali na tle z lodami, trzymając słodkie zwierzątka, ubrani w kapelusze, korony itp. Przyprowadzony został siostrzeniec Jimmy'ego, który według niego wygląda jak Harry. Przyszedł i zrobił sobie z nimi zdjęcie. Oprócz tego na zdjęciu pojawiły się kotki, piesek, kucyk, dwie małe baleriny i mały chłopczyk.

Liamowi uciekł kotek i wszedł na jego plecy. Niall pomógł mu go ściągnąć.

Filmik: https://www.facebook.com/1DPLFamily/posts/735553099832941

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kochani będzie nam bardzo miło jak pozostawicie po sobie mały ślad komentując lub obserwując naszego bloga . Wszystkim z góry bardzo dziękujemy :) :* Kochamy was Siostry i bracia :*

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...