Piosenki:

sobota, 4 października 2014

W miniony poniedziałek swoją premierę miał pierwszy singiel z nadchodzącej płyty One Direction - 'Steal My Girl'.

MTV News przeprowadziło wywiad z współautorem tekstu i producentem 1D - Julianem Bunettą.

Teściarz podzielił się inspiracjami do napisania piosenki:

"Jest kilka znaczeń znaczeń... jedno z nich przemawia do szerszej rzeszy ludzi i ich fanów, a kolejne do konkretnej osoby w twoim życiu. Oparte na doświadczeniach każdego: jest sześciu chłopaków w jednym pokoju, z których każdy był kiedyś zakochany i zazdrosny - niektórzy są w tym lepsi od innych, ale nie lubimy kiedy inny podrywają nasze dziewczyny. [...] Mówi też o tym jak szczęśliwy jesteś z tą osobą. Jeśli coś idzie ci dobrze, wszyscy starają się ci to zepsuć. Chodzi tu też o fandome chłopców, wiele zespołów próbuję im ich ukraść."

Współautorami tekstu są też Liam i Louis. Nie podjęli wspólnie tematyki, wszystko wyszło z przypadku. Piosenka powstała, gdy grali na perkusji.

Producent mówi, że porównywanie piosenek 1D do największych hitów rockowych jest dla nich komplementem, bo to dobra muzyka.

http://www.mtv.com/news/1947531/one-direction-steal-my-girl-journey/http://www.mtv.com/news/1947531/one-direction-steal-my-girl-journey/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kochani będzie nam bardzo miło jak pozostawicie po sobie mały ślad komentując lub obserwując naszego bloga . Wszystkim z góry bardzo dziękujemy :) :* Kochamy was Siostry i bracia :*

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...