Piosenki:

wtorek, 30 września 2014

Liam udzielił wczoraj telefonicznego wywiadu dla francuskiego radia NJR.

Liam powiedział, że nigdy nie wie dokąd się wybierają i co mają w planach, śledzi resztę ekipy; że według ich rodzin FOUR to najlepszy album 1D. Liam uważa, że ma najbrzydsze ubrania w zespole; powiedział, że Sophia pomaga mu w planowaniu, przypomina mu gdzie chłopcy się wybierają i co mają w grafiku; powiedział, że nadchodzące dni wolne spędzi z rodziną i Sophią; powiedział, że jeśli miałby dodać dziewczyną do zespołu, był by to Paddy bo wygląda jak dziewczyna (jego ochroniarz).
Liam powiedział, że nie jestem pewny, ale podobno będzie nowy zapach 1D w edycji limitowanej; powiedział, że Simon i chłopcy wybrali tytuły piosenek na nowy album; że podczas urlopu napisał parę piosenek; że jeśli miałby być zwierzęciem, chciałby być szympansem.
Liam powiedział, że ich nowy album będzie w "starym stylu", potwierdził, że on i Louis pomagali przy pisaniu Steal My Girl. (Autorzy Steal My Girl: Louis Tomlinson, Liam Payne, Wayne Hector, Julian Bunetta, Ed Drewett i John Ryan)

https://www.youtube.com/watch?v=j0i9ANto1bs

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kochani będzie nam bardzo miło jak pozostawicie po sobie mały ślad komentując lub obserwując naszego bloga . Wszystkim z góry bardzo dziękujemy :) :* Kochamy was Siostry i bracia :*

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...