Piosenki:

czwartek, 11 września 2014

Harry zajął 73 miejsce w Żydowskiej Kronice nie będąc nawet Żydem.

"Harry może i nie jest Żydem, ale wydaje się bardzo zaangażowany w żydowski styl życia. Na zdjęciach z TCA ma na sobie naszyjnik z gwiazdą Dawida i regularnie odnosi się do żydowskiego życia na Twitterze. [np. święta] Bywa w koszernych restauracjach i nie boi się wplątywać do rozmowy żydowskich słów. Dzięki bliskim relacjom z Benem Winstonem jego wiedza jest większa niż innych 20 latków. Podziękowania dla Harry'ego, miliony brytyjskich nastolatków oswoiły się z Purimem czy Paschą."

http://www.thejc.com/news/uk-news/121977/jc-power-100-numbers-100-51

Zdjęcie: Harry zajął 73 miejsce w Żydowskiej Kronice nie będąc nawet Żydem. 

"Harry może i nie jest Żydem, ale wydaje się bardzo zaangażowany w żydowski styl życia. Na zdjęciach z TCA ma na sobie naszyjnik z gwiazdą Dawida i regularnie odnosi się do żydowskiego życia na Twitterze. [np. święta] Bywa w koszernych restauracjach i nie boi się wplątywać do rozmowy żydowskich słów. Dzięki bliskim relacjom  z Benem Winstonem jego wiedza jest większa niż innych 20 latków. Podziękowania dla Harry'ego, miliony brytyjskich nastolatków oswoiły się z Purimem czy Paschą." 

http://www.thejc.com/news/uk-news/121977/jc-power-100-numbers-100-51

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kochani będzie nam bardzo miło jak pozostawicie po sobie mały ślad komentując lub obserwując naszego bloga . Wszystkim z góry bardzo dziękujemy :) :* Kochamy was Siostry i bracia :*

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...