Piosenki:

czwartek, 11 września 2014

Columbia Records zdradzili, że utwór "Fireproof" został pobrany 1.1 milion razy ze strony One Direction przez 24 godziny.

Columbia Records zdradzili, że utwór "Fireproof" został pobrany 1.1 milion razy ze strony One Direction przez 24 godziny. To dość nietypowy zabieg wśród artystów. Twitter zarejestrował 1.7 mln tweetów o "Fireproof" 8 września do 6pm. W szczytowym momencie generacja tweetów wynosiła 5,369 tweetów na minutę. "Fireproof" stał się numerem jeden na liście Billboard + Twitter Trending 140 chart, na szczycie spędził 8 godzin.

Columbia donosi także, że album "FOUR" sprzedaje się w szybkim tempie w przedsprzedaży za pośrednictwem iTunes Store. Przekroczył liczbę 67 krajów w których stał się numerem jeden. W zeszłym roku gdy poprzedni album 1D - Midnight Memories był dostępny w przedsprzedaży (9 września) znalazł się na miejscu pierwszym w 39 krajach.

Wszystko to może prowadzić do osiągnięcia czwartego z rzędu #1 miejsca 1D na Billboard 200. Łącznie trzy ostatnie albumy 1D - Up All Night, Take Me Home i Midnight Memories sprzedały się jak do tej pory w nakładzie 5,4 mln kopii w samych Stanach Zjednoczonych.

http://www.billboard.com/articles/columns/chart-beat/6244242/one-direction-fireproof-million-downloads?utm_source=twitter

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kochani będzie nam bardzo miło jak pozostawicie po sobie mały ślad komentując lub obserwując naszego bloga . Wszystkim z góry bardzo dziękujemy :) :* Kochamy was Siostry i bracia :*

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...