Piosenki:

piątek, 29 sierpnia 2014

Niall i Liam w wywiadzie dla Cosmopolitan powiedzieli:

Niall i Liam w wywiadzie dla Cosmopolitan powiedzieli, że perfumy zapach 'You&I' jest owocowy, ale starali się, by był delikatny, a nie odurzający.

Według Liama Niall pachnie jak świeża bawełna. Niall powiedział, że Liam też pachnie bawełną, stwierdził, że jest bawełnianym facetem.

Na pytanie "Jaka gwiazda, którą spotkaliście, pachniała cudownie?", Niall odpowiada "Cheryl Cole", a Payne przyznaje mu racje.

Według Horana Simon Cowell pachnie miętą.

Liam czasem podczas trasy zapomina popsikać się dezodorantem, gdy wejdzie do pomieszczenia, ktoś powie, że ładnie pachnie Payne myśli "to naturalny zapach, yeah".

Czasami pozwala robić Soph zakupy dla niego. Mówi jej: "Jeśli jest coś, w czym chciałabyś mnie zobaczyć...", wtedy zawsze coś dla niego znajdzie.

Niall lubi, gdy dziewczyna ma nieco rockowy styl ubierania się, ale jeśli ma być szczery nie jest takim typem, który przygląda się temu, w co dziewczyna jest ubrana.

http://www.cosmopolitan.co.uk/entertainment/news/a29167/one-direction-interview-liam-payne-niall-horan-2014/?visibilityoverride&utm_content=buffer1bf99&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kochani będzie nam bardzo miło jak pozostawicie po sobie mały ślad komentując lub obserwując naszego bloga . Wszystkim z góry bardzo dziękujemy :) :* Kochamy was Siostry i bracia :*

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...